Japonská společnost Carchs Holdings uzavřela partnerství s jihokorejskou společností LOTTE Rental za účelem provozování online platformy pro prodej použitých vozidel na celém světě

By , in PR PR World on .

TOKIO, 25. dubna 2018 — Agasta Co., Ltd., dceřiná společnost společnosti Carchs Holdings Co., Ltd., začala poskytovat služby po celém světě poté, co nově přidala použité jihokorejské vozy do řady produktů dostupných na internetovém obchodě s japonskými ojetými automobily „PicknBuy24.com”.

URL: https://www.picknbuy24.com/

(Foto: https://kyodonewsprwire.jp/release/201804233213?p=images)

Dodatečná služba vznikla poté, co společnost LOTTE Rental Co., Ltd., divize největšího konglomerátu v Jižní Koreji, a společnost Carchs Holdings, významný japonský prodejce použitých automobilů, uzavřeli obchodní partnerství. Platforma „PicknBuy24.com”, která má více než 20 let zkušeností, již prodala ojetá vozidla více než 30 000 zákazníkům v 80 zemích, včetně zákazníků v Jižní Americe, Africe, na Středním východě, v Asii, v Evropě a také v Rusku. Dne 23. dubna se konal slavnostní zahajovací ceremoniál pro novou platformu „PicknBuy24.com”, který se konal v dražební lokalitě Korea Lotte Auction, který měl zdůraznit nové partnerství mezi společnostmi.

V blízké budoucnosti se společnost Carchs chce stát jedničkou na celosvětovém trhu s automobily tím, že na internetových stránkách bude mít v nabídce více než jeden milion vozidel.

Tato služba má tři následující charakteristiky.

1. Umožňuje zákazníkům koupit celosvětově uznávané japonské a jihokorejské ojeté vozy, které jsou mimo jiné „bezporuchové” a „úspornější”.

2. Vzhledem k tomu, že internetový obchod obsahuje informace o vozidlech s pravostranným i levostranným řízením, mohou lidé snadno vyhledávat a kupovat své oblíbené vozy vhodné pro své země.

3. Uvádí informace nejen o osobních automobilech, ale také o autobusech, nákladních automobilech a stavebních strojích používaných pro stavitelství a stavební práce.

Kromě toho bylo na platformě „PicknBuy24.com” při příležitosti vzniku nové služby zařazeno online video.

Video URL: https://www.youtube.com/watch?v=6m3XNZaRbdU

Společnost Carchs provozuje prostřednictvím platformy „PicknBuy24.com” služby v naději, že zákazníkům přinese štěstí tím, že exportem použitých vozů uspokojí potřeby ostatních. Video vyjadřuje hodnoty společnosti a spokojenost každého. Červené tričko, které vidíte na videu, je dárkem, který získají zákazníci, kteří koupí vozidla z druhé ruky, a je symbolem propojení mezi PicknBuy24.com a zákazníky.

SOURCE Carchs Holdings Co., Ltd.

The following two tabs change content below.
Jasmine Petters

Jasmine Petters

Jasmine hails from the city of Nizams, Hyderabad, and is currently pursuing her M.D. from there only. She is an internet wizard and has keen passion in All Things tech. She is a regular Comment contributor for The Daily Telescope and writes a Web column, in which she covers war, sports, and everything in between.
%d bloggers like this: