Japonská společnost Carchs Holdings uzavřela partnerství s jihokorejskou společností LOTTE Rental za účelem provozování online platformy pro prodej použitých vozidel na celém světě

By , in PR PR World on .

TOKIO, 25. dubna 2018 — Agasta Co., Ltd., dceřiná společnost společnosti Carchs Holdings Co., Ltd., začala poskytovat služby po celém světě poté, co nově přidala použité jihokorejské vozy do řady produktů dostupných na internetovém obchodě s japonskými ojetými automobily „PicknBuy24.com”.

URL: https://www.picknbuy24.com/

(Foto: https://kyodonewsprwire.jp/release/201804233213?p=images)

Dodatečná služba vznikla poté, co společnost LOTTE Rental Co., Ltd., divize největšího konglomerátu v Jižní Koreji, a společnost Carchs Holdings, významný japonský prodejce použitých automobilů, uzavřeli obchodní partnerství. Platforma „PicknBuy24.com”, která má více než 20 let zkušeností, již prodala ojetá vozidla více než 30 000 zákazníkům v 80 zemích, včetně zákazníků v Jižní Americe, Africe, na Středním východě, v Asii, v Evropě a také v Rusku. Dne 23. dubna se konal slavnostní zahajovací ceremoniál pro novou platformu „PicknBuy24.com”, který se konal v dražební lokalitě Korea Lotte Auction, který měl zdůraznit nové partnerství mezi společnostmi.

V blízké budoucnosti se společnost Carchs chce stát jedničkou na celosvětovém trhu s automobily tím, že na internetových stránkách bude mít v nabídce více než jeden milion vozidel.

Tato služba má tři následující charakteristiky.

1. Umožňuje zákazníkům koupit celosvětově uznávané japonské a jihokorejské ojeté vozy, které jsou mimo jiné „bezporuchové” a „úspornější”.

2. Vzhledem k tomu, že internetový obchod obsahuje informace o vozidlech s pravostranným i levostranným řízením, mohou lidé snadno vyhledávat a kupovat své oblíbené vozy vhodné pro své země.

3. Uvádí informace nejen o osobních automobilech, ale také o autobusech, nákladních automobilech a stavebních strojích používaných pro stavitelství a stavební práce.

Kromě toho bylo na platformě „PicknBuy24.com” při příležitosti vzniku nové služby zařazeno online video.

Video URL: https://www.youtube.com/watch?v=6m3XNZaRbdU

Společnost Carchs provozuje prostřednictvím platformy „PicknBuy24.com” služby v naději, že zákazníkům přinese štěstí tím, že exportem použitých vozů uspokojí potřeby ostatních. Video vyjadřuje hodnoty společnosti a spokojenost každého. Červené tričko, které vidíte na videu, je dárkem, který získají zákazníci, kteří koupí vozidla z druhé ruky, a je symbolem propojení mezi PicknBuy24.com a zákazníky.

SOURCE Carchs Holdings Co., Ltd.

%d bloggers like this: